Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ota zažil pořádné překvapení – do Počátek přijela Kateřina z Kamenice, jeho bývalá láska! Velký úžas zažil i Panenka, Josefka mu oznámila, že se vrací zpět do Počátek. Radostnou novinu oslavili polibkem! Podívejte se na rekapitulaci dílu s názvem ...

Otu dohnala minulost, setkal se s Kateřinou! A Ruda bojuje o život! Sledujte to NEJ

Počátky: Rekapitulace 16. díl

Vložit video na:

aktualizováno 15.08.2013, 21:56 | 15.08.2013, 21:30 | Nova.cz

Ota zažil pořádné překvapení – do Počátek přijela Kateřina z Kamenice, jeho bývalá láska! Velký úžas zažil i Panenka, Josefka mu oznámila, že se vrací zpět do Počátek. Radostnou novinu oslavili polibkem! Podívejte se na rekapitulaci dílu s názvem O hmyzu a jiné otravné havěti.

přehrát celou epizodu

reklama


Ruda dostává echo, že jeho plán s větrnými elektrárnami je ohrožen, rozhodne se jej tedy uspíšit. Celá vesnice na kopci brání vlastními těly stromy před Ukrajinci, kteří je mají na Rudův příkaz vykácet. Ruda povolává policii. Na poslední chvíli přijíždí Milena, která tvrdí, že ve stromech žije ohrožený druh chráněných brouků. Úředník z ministerstva pro tuto chvíli stavbu větrných elektráren zarazí. Ruda se ze zlosti opije a když vesnice žije svatbou, pokusí se podpálit Panenkovy úly. Netuší, že se chytl do pasti, ze které není úniku. Skončí v nemocnici v kritickém stavu.

Josefka s Panenkou prožívají svatbu, na které jsou za svědky, jako by byla jejich vlastní. Přesto je Josefka rozhodnutá vrátit se zpět k Janě. Pak si náhodou vyslechne nahrávku rozhovoru z Jarouškovy “kouzelné krabičky” a pochopí, že Jana Panenku vydírala. Rozhodne se v Počátkách zůstat, a když Panenkovi sdělí tuto radostnou novinu, vášnivě se políbí!

Ota si přes počáteční odpor nakonec Počátky oblíbil a vypadá to, že tu najde i své osobní štěstí. Jeho klid ale naruší příjezd Kateřiny z Kamenické nemocnice – minulost Otu přece jenom doběhla.
 

PODÍVEJTE SE, CO SE UDÁLO V PŘEDCHOZÍM DÍLE:


 

 

 

Staňte se fanouškem

TV Nova Internet Explorer 8